Універсальний тренажер Toorx Total Body Squat (TB-SQUAT)
-11%





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальний тренажер Toorx Total Body Squat
Універсальний тренажер Toorx Total Body Squat (TB-SQUAT) - ідеальний вибір для всієї родини. Досить простого руху, щоб привести в тонус не тільки м’язи стегон, литок і сідниці, а також м’язи преса, біцепси, трицепси та м'язи спини.
Особливості Toorx Total Body Squat:
- Консоль із LCD-дисплеєм відображає час тренування, витрачені калорії, кількість рухів, кількість рухів за хвилину.
- Складана конструкція.
- Регульоване сидіння.
- Розміри в складеному вигляді - 198 x 25 x 44 см.
Характеристики Toorx Total Body Squat:
- Гарантія: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник товару: Китай
- Габарити упаковки: 134,5 х 21,7 х 15,4 см
- Вага в упаковці: 11 кг
- Розміри: 128 х 95 х 44 см
- Вага: 10 кг
- Додаткові характеристики: Консоль із LCD-дисплеєм
- Максимальне навантаження: 100 кг
- Клас: Home line (для домашнього використання)
- Тип навантаження: На вільних вагах
- Призначення: Багатофункційні
- Вид: Лави
- Артикул: 930556
- Ціна: 4899.00
- Стара ціна: 5399.00
- EAN код: 8029975998367
- Код виробника товару (MPN): TB-SQUAT
- Назва: Універсальний тренажер Toorx Total Body Squat (TB-SQUAT)
- Бренд: Toorx
Ви можете купити Toorx Total Body Squat за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975998367 |
| Вес | 10 кг г |
| Вага в упаковці | 11 кг |
| Вид | Лави |
| Габарити упаковки | 134,5 х 21,7 х 15,4 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Консоль із LCD-дисплеєм |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | TB-SQUAT |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Назва | Універсальний тренажер Toorx Total Body Squat (TB-SQUAT) |
| Назначение | Багатофункційні |
| Розміри | 128 х 95 х 44 см |
| Стара ціна | 5399 |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ціна | 4899 |
- Цена: 5 072,11 ₴



