Універсальна лава Toorx Multi Fit WBX 40 (WBX-40)
-10%





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Універсальна лава Toorx Multi Fit WBX 40
Універсальна лава Toorx Multi Fit WBX 40 (WBX-40) призначена для виконання в домашніх умовах вправ на м'язи спини, прес, біцепс і трицепс.
Особливості Toorx Multi Fit WBX 40:
- Сидіння та парта Скотта мають регулювання.
- Складана конструкція.
- Розміри в складеному вигляді - 136 x 71,5 x 24,5 см.
Характеристики Toorx Multi Fit WBX 40:
- Гарантія: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник товару: Китай
- Габарити упаковки: 108 x 37 x 15 см
- Вага в упаковці: 30 кг
- Розміри: 139 x 71,5 x 104 см
- Вага: 28 кг
- Додаткові характеристики: Розміри сидіння - 85 x 25 x 5 см
Розміри парти Скотта - 46 x 25,5 x 5 см
Сталевий каркас із профільних труб розміром 50 x 50 x 1,5 мм
- Максимальне навантаження: 110 кг
- Клас: Home line (для домашнього використання)
- Тип навантаження: На вільних вагах
- Призначення: Багатофункційні
- Вид: Лави
- Артикул: 930558
- Ціна: 9099.00
- Стара ціна: 10099.00
- EAN код: 8029975990194
- Код виробника товару (MPN): WBX-40
- Назва: Універсальна лава Toorx Multi Fit WBX 40 (WBX-40)
- Бренд: Toorx
Ви можете купити Toorx Multi Fit WBX 40 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975990194 |
| Вес | 28 кг г |
| Вага в упаковці | 30 кг |
| Вид | Лави |
| Габарити упаковки | 108 x 37 x 15 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розміри сидіння - 85 x 25 x 5 см<br /> Розміри парти Скотта - 46 x 25,5 x 5 см<br /> Сталевий каркас із профільних труб розміром 50 x 50 x 1,5 мм<br /> |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | WBX-40 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 110 кг |
| Назва | Універсальна лава Toorx Multi Fit WBX 40 (WBX-40) |
| Назначение | Багатофункційні |
| Розміри | 139 x 71,5 x 104 см |
| Стара ціна | 10099 |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ціна | 9099 |
- Цена: 9 539,10 ₴



