Драбина Colombo Stabilo 3 щаблі (G120L03W)



Драбина Colombo Stabilo 3 щаблі
Драбина Colombo Stabilo 3 щаблі (G120L03W) - міцна, надійна. Виготовлена відповідно до європейського стандарту якості EN 14183. Максимальне навантаження - 150 кг. Ідеально підійде тим, хто цінує практичність, легкість у використанні та стильний дизайн. Модель Colombo Stabilo 3 щаблі (G120L03W) рекомендовано як для професійного, так і для домашнього використання. Драбина має три зручних щаблі з протиковзною структурою. Це гарантує безпеку ваших ніг при використанні драбини. Опорні ніжки мають пластиковий захист, який перешкоджає небажаному ковзанню. Складані щаблі забезпечують мінімальну товщину та максимальну компактність. Завдяки цій особливості, товщина драбини у складеному вигляді лише 5 см, тому у вас не виникне проблем із місцем для її зберігання.
Дизайн та якість виробів компанії Colombo покращуються та еволюціонують відповідно до тенденцій сучасної модної культури.
Особливості Colombo Stabilo 3:
- Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN 14183.
- Надійна та довговічна.
- Опорні ніжки конструкції мають пластиковий протиковзний захист.
- Розміри (у складеному вигляді): 116 х 46 х 5 см.
- Розміри (у розкладеному вигляді): 104 х 46 х 73 см.
- Розміри щабля: 30 х 20 см.
Характеристики Colombo Stabilo 3:
- Гарантия: 12 мес.
- Артикул: 930635
- Бренд: Colombo
- EAN код: 8003186046604
- Тип: Драбини
- Матеріал: Сталь
- Довжина у складеному стані: 116 см
- Довжина в розсунутому стані: 104 см
- Кількість ступенів: 3
- Ширина: 46 см
- Загальна висота: 116 см
- Висота майданчика: 69 см
- Вага: 6,05 кг
- Максимальне навантаження: 150 кг
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Гарантія: 12 місяців
- Робоча висота : 269 см
- Додаткові характеристики: Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN14183
- Комплектація: Драбина
Ви можете купити Colombo Stabilo 3 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Сталь |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8003186046604 |
| Вес | 6,05 кг г |
| Высота площадки | 69 см |
| Гарантия | 12 мес. |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина в розсунутому стані | 104 см |
| Длина в сложенном состоянии | 116 см см |
| Додаткові характеристики | Драбина сертифікована згідно з європейським стандартом якості EN14183 |
| Общая высота | 116 см |
| Комплектация | Драбина |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Количество ступеней | 3 |
| Максимальная нагрузка | 150 кг |
| Робоча висота | 269 см |
| Тип | Драбини |
| Ширина | 46 см мм |
- Цена: 2 099 ₴

