Сушарка для білизни підлогова Colombo Marino Grey (ST987B)




Сушарка для білизни підлогова Colombo Marino Grey
Сушарка для білизни підлогова Colombo Marino Grey (ST987B) на сімдесят відсотків виготовлена з переробленого пластику, обираючи дану модель ви піклуєтеся про комфорт в будинку та довкілля. Модель виготовлена з твердих смол, завдяки чому не піддається корозійним процесам. Матеріал стійкий до атмосферних явищ, що дає можливість використання сушарки на відкритому повітрі. Потовщені стрижні запобігають утворенню слідів заломів на одязі. Оптимально спроєктована для ефективної циркуляції повітря, що значно пришвидшує процес сушіння.
Особливості Colombo Marino Grey:
- Made in Italy. Всі деталі виготовлені безпосередньо в Італії.
- Розміри у складеному стані - 127 x 58 x 8 см.
- Розміри в робочому положенні - 194 x 108 x 58 см.
- Загальна вага - 6,4 кг.
- Загальна робоча довжина - 20 м.
- Максимальне навантаження до 9 кг.
- Виготовлена з пластику.
- Вся конструкція виконана в синьому кольорі.
- Має дві відкидні секції.
- Можна використовувати на відкритому повітрі.
- Потовщені стрижні запобігають утворенню слідів заломів на одязі.
- Спеціальна форма ніжок забезпечує стійкість всієї конструкції.
Характеристики Colombo Marino Grey:
- Колір: Grey
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник товару: Італія
- Вага: 6,4 кг
- Тип: Підлогові
- Розміри: 194 x 108 x 58 см
- Робоча довжина поверхні: 20 м
- EAN код: 8003186111302
- Артикул: 930659
- Бренд: Colombo
- Матеріал: Пластик
- Колір: Grey
- Особливості: Розкладні
- Кількість стрижнів/трубок: 23
- Розміри у складеному вигляді: 127 x 58 x 8 см
- Вага в упаковці: 6,9 кг
- Габарити упаковки: 130 х 61 х 11 см
- Гарантія: 12 місяців
Ви можете купити Colombo Marino Grey за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Colombo |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Пластик |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8003186111302 |
| Вес | 6,4 кг г |
| Вага в упаковці | 6,9 кг |
| Габарити упаковки | 130 х 61 х 11 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Grey |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість стрижнів/трубок | 23 |
| Особенности | Розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 20 м |
| Розміри | 194 x 108 x 58 см |
| Розміри у складеному вигляді | 127 x 58 x 8 см |
| Тип | Підлогові |
- Цена: 1 799 ₴

