Стіл Bo-Camp Carnaby M 32x32 cm Bamboo Brown (1404322)





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Компактний бамбуковий приставний столик Bo-Camp Carnaby M має надзвичайно гарний зовнішній вигляд і займе мінімум місця в складеному вигляді. Він має складаний металевий каркас і круглу бамбукову стільницю, яку можна використати як тацю для сервірування. Столик чудово підійде для дому, саду і відпочинку на природі.
Технічні характеристики:
- Вид: стіл
- Максимальне навантаження, кг: 20
- Матеріал каркаса: сталь
- Матеріал конструкції: бамбук
- Висота стільниці, см: 36
- Розміри стільниці, см: 30x30
- Розміри в складеному вигляді, см: 37x33х3
- Призначення: для кемпінгу, відпочинку на природі, приватного будинку
- Колір: Brown (світло-коричневий)
Особливості конструкції:
- Стильна бамбукова стільниця
- Можна використовувати як стіл або піднос.
- Витримує навантаження до 20 кг.
- Порошкова фарба каркасу стійка до появи подряпин.
- Стіл складається дуже компактно, швидко і зручно.
Комплектація:
- Стільниця - 1 шт;
- Ніжки розкладні - 1 комплект;
Габарити і вага:
- Розміри без упаковки, мм: 360х320х320
- Розміри в упаковці, мм: 385х350х35
- Вага без упаковки, кг: 1.10
- Вага в упаковці, кг: 1.35
Виробник: Bo-Camp (Нідерланди)
Термін гарантії: 2 роки
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Bo-Camp |
| Цвет | Коричневый |
| Материал | Сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага в упаковці, кг | 1.35 |
| Вес (кг) | 1.10 |
| Вид | Столи |
| Висота стільниці | 36 см |
| Габарити в упаковці | 385х350х35 мм |
| Гарантия | 24 мес. |
| Гарантійний термін, міс. | 24 |
| Комплектация | Стільниця - 1 шт; Ніжки складані - 1 комплект; |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг. | 20 |
| Материал конструкции | Бамбук |
| Матеріал каркаса | Сталь |
| Назначение | Для дома|Для офиса|Кемпинговые|Сад город |
| Наявність | В наявності |
| Розміри | 360х320х320 мм |
| Розміри стільниці | 30x30 см |
| Ціна | 1728 |
- Цена: 1 782 ₴


