Стілець розкладний Highlander Ayr Chair Green/Grey (FUR103-G.G)





Стілець розкладний Highlander Ayr Chair Green/Grey
Highlander Ayr Chair Green/Grey (FUR103-G.G) - зручний та надлегкий розкладний стілець, вагою лише 930 грамів. Модель має сітчасте сидіння для вентиляції спини та міцну раму з алюмінієвого сплаву Alu 7075. Стілець розкладний Highlander Ayr Chair Green/Grey (FUR103-G.G) легко складається в чохол для компактного транспортування. Дана модель стане ідеальним варіантом для відпочинку в дикій місцевості.
Особливості Highlander Ayr Chair Green/Grey:
- Сітчаста тканина забезпечує хороший потік повітря та вентиляцію.
- Легка та міцна алюмінієва рама.
- Компактна складана рама для легкої установки.
- Вага менше 1 кг.
- Чохол для зберігання та транспортування йде в комплекті.
- Чохол для зберігання можна прикріпити до рами для зручного зберігання.
Характеристики Highlander Ayr Chair Green/Grey:
- Гарантія: 6 місяців
- Країна реєстрації бренду: Великобританія
- Країна-виробник товару: Китай
- Габарити упаковки: 30 x 14 x 11 см
- Розміри: 54 х 50 х 66 см
- Вага, кг: 0,93 кг
- Максимальне навантаження, кг: 80
- Комплектація: Стілець
Чохол - Матеріал конструкції: 900D Oxford Polyester
- Матеріал каркаса: Алюміній
- Вид: Стільці
- EAN код: 5034358873165
- Колір: Green/Grey
- Бренд: Highlander
- Артикул: 929858
Ви можете купити Highlander Ayr Chair Green/Grey за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | HIGHLANDER |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 5034358873165 |
| Вес (кг) | 0,93 кг |
| Вид | Стільці |
| Габарити упаковки | 30 x 14 x 11 см |
| Гарантія | 6 місяців |
| Комплектация | Стілець<br /> Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальне навантаження, кг. | 80 |
| Матеріал каркаса | Алюміній |
| Материал конструкции | 900D Oxford Polyester |
| Розміри | 54 х 50 х 66 см |
- Цена: 2 160 ₴



