Баскетбольна стійка Garlando Houston (BA-12)





Описание
Характеристики
Информация для заказа
Баскетбольна стійка Garlando Houston
Баскетбольна стійка Garlando Houston (BA-12) регулюється по висоті, призначена для дорослих гравців. Модель ідеально підходить для використання на вулиці.
Особливості Garlando Houston:
- Вертикальна конструкція з регульованою висотою, зі сталевої телескопічної труби Ø60 мм і армуючих кріплень, покрита порошковою фарбою чорного кольору.
- Практичний і безпечний механізм фіксації стійки на потрібній висоті.
- Високоякісний щит привабливого дизайну, виконаний із акрилу товщиною 28 мм із подвійним посиленням стінок і стабілізуючими металевими стрижнями.
- Сталеве кільце Ø45 см червоного кольору з порошковим покриттям і поліпропіленовою сіткою для використання на вулиці.
- Основа з чорного формованого поліетилену, оснащена колесами спереду, її можна наповнити водою для забезпечення стійкості під час гри.
- Легко транспортується завдяки двом колесам, вставленим у основу.
- Відповідає європейському стандарту безпеки EN 71.
- Вага основи, заповненої водою - 90 кг
Характеристики Garlando Houston:
- Артикул: 929768
- EAN код: 8029975800165
- Бренд: Garlando
- Тип: Стійки
- Матеріал кільця: Сталь
- Матеріал щита: Акрил
- Матеріал сітки: Поліпропілен
- Матеріал труб: Сталь
- Розмір: Щит: 112 x 72 x 3 см
Основа: 108 x 74 x 17 см - Колір: Black/Red
- Особливості: Діаметр кільця: 45 см
Висота кошика: 225-305 см
Комплектація: щит, кільце, сітка, стійка, основа
Вага: 22 кг - Вага в упаковці: 24 кг
- Габарити упаковки: 114,5 x 78,5 x 26 см
- Країна-виробник товару: Китай
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Гарантія: 12 місяців
Ви можете купити Garlando Houston за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975800165 |
| Вага в упаковці | 24 кг |
| Габарити упаковки | 114,5 x 78,5 x 26 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Black/Red |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Материал кольца | Сталь |
| Матеріал сітки | Поліпропілен |
| Материал труб | Сталь |
| Матеріал щита | Акрил |
| Особенности | Діаметр кільця: 45 см<br /> Висота кошика: 225-305 см<br /> Комплектація: щит, кільце, сітка, стійка, основа<br /> Вага: 22 кг |
| Размер | Щит: 112 x 72 x 3 см<br /> Основа: 108 x 74 x 17 см |
| Тип | Стійки |
- Цена: 18 399 ₴




