Бівак Highlander Hawk Bivvy Bag Olive (BIV001-OG)
-20%





У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.




Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Бівак Highlander Hawk Bivvy Bag Olive
Бівак Highlander Hawk Bivvy Bag Olive (BIV001-OG) ідеально підходить для використання в якості укриття, коли Ви подорожуєте самостійно з мінімальним набором спорядження, задля уникнення зайвого клопоту з перенесенням і розбиванням намету. Розроблений із застосуванням високоякісних матеріалів, цей бівак забезпечить Вам сухість і комфорт під час сну.
Особливості Highlander Hawk Bivvy Bag Olive:
- Дозволяє спати просто неба, знаходячись лише в спальному мішку.
- Водостійкість 5000 мм вод. ст.
- Легкий і компактний.
- Водонепроникний і дихаючий.
- Проклеєні шви.
- Міцна тканина Ripstop.
- Водонепроникна двостороння блискавка.
- Сітчастий водонепроникний захист обличчя від комах.
Характеристики Highlander Hawk Bivvy Bag Olive:
- Габарити в складеному вигляді: 37 x 12 x 12 см
- Гарантія: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Великобританія
- Країна-виробник товару: Китай
- Вага: 950 г
- Розміри: 250 x 90 x 50 см
- Комплект поставки: Бівак
Чохол - Зовнішній матеріал: AB-Tex Trimax Polyester Pongee Ripstop
- Тип: Бівачний мішок
- Вид спального мішка: Кокон
- EAN код: 5034358020750
- Артикул: 929726
- Бренд: Highlander
- Довжина спальника: 230 см
- Особливості: З капюшоном
- Колір: Olive
- Місткість: Одномісні
- Вік: Дорослі
- Сезонність: Весна-Літо-Осінь
Ви можете купити Highlander Hawk Bivvy Bag Olive за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HIGHLANDER |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Колір | Оливковий |
| Користувальницькі характеристики | |
| EAN код | 5034358020750 |
| Вага | 950 г г |
| Вид спального мішка | Кокон |
| Вік | Дорослі |
| Габарити в складеному вигляді | 37 x 12 x 12 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Довжина спальника | 230 см |
| Зовнішній матеріал | AB-Tex Trimax Polyester Pongee Ripstop |
| Комплект постачання | Бівак<br /> Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Великобританія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Місткість | Одномісні |
| Особливості | З капюшоном |
| Розміри | 250 x 90 x 50 см |
| Сезонність | Весна-Літо-Осінь |
| Тип | Бівачний мішок |
- Ціна: 3 279,20 ₴






