Комбінований станок Toorx Power Tower WBX 70 (WBX-70)
-10%





У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.




Описание
Характеристики
Информация для заказа
Комбінований станок Toorx Power Tower WBX 70
Комбінований станок Toorx Power Tower WBX 70 (WBX-70) від італійського виробника Garlando S.p.A. призначений для багатофункціонального силового тренування в домашніх умовах. Каркас тренажера виконаний зі сталевих профільних труб із порошковим фарбуванням.
Особливості Toorx Power Tower WBX 70:
- Турнік для підтягування різним хватом: вузьким, середнім, широким, зворотним для розвитку найширших м'язів спини, біцепсів і трицепсів, а також м'язів передпліччя.
- Віджимання на брусах для розвитку грудних м'язів та трицепсів.
- Підйом ніг із упором на руки для розвитку м'язів живота.
- Віджимання з використанням упорів для розвитку м'язів грудей, дельтоподібних м'язів і трицепсів.
Характеристики Toorx Power Tower WBX 70:
- Гарантія: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник товару: Китай
- Габарити упаковки: 145 x 43 x 17,5 см
- Вага в упаковці: 40 кг
- Розміри: 133,5 x 98,5 x 214 см
- Вага: 37,5 кг
- Додаткові характеристики: Розміри спинки - 42 x 28,5 x 5 см
Розміри підлокітників - 31 x 13 x 5 см
Сталевий каркас із профільних труб розміром 50 х 50 х 1,5 мм - Максимальне навантаження: 120 кг
- Клас: Home line (для домашнього використання)
- Тип навантаження: На вільних вагах
- Призначення: Багатофункційні
- Вид: Комбіновані верстати
- Артикул: 929380
- Ціна: 12799.00
- Стара ціна: 14199.00
- EAN код: 8029975990163
- Код виробника товару (MPN): WBX-70
- Назва: Комбінований станок Toorx Power Tower WBX 70 (WBX-70)
- Бренд: Toorx
Ви можете купити Toorx Power Tower WBX 70 за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Toorx |
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8029975990163 |
| Вес | 37,5 кг г |
| Вага в упаковці | 40 кг |
| Вид | Комбіновані верстати |
| Габарити упаковки | 145 x 43 x 17,5 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розміри спинки - 42 x 28,5 x 5 см<br /> Розміри підлокітників - 31 x 13 x 5 см<br /> Сталевий каркас із профільних труб розміром 50 х 50 х 1,5 мм |
| Класс | Home line (для домашнього використання) |
| Код виробника товару (MPN) | WBX-70 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Максимальная нагрузка | 120 кг |
| Назва | Комбінований станок Toorx Power Tower WBX 70 (WBX-70) |
| Назначение | Багатофункційні |
| Розміри | 133,5 x 98,5 x 214 см |
| Стара ціна | 14199 |
| Тип нагрузки | На вільних вагах |
| Ціна | 12799 |
- Цена: 14 579,10 ₴

