Дошка для прасування Rolser K-TRES Blanco/Negro (K03015-2064)





Дошка для прасування Rolser K-TRES Blanco/Negro
Дошка для прасування Rolser K-TRES Blanco/Negro (K03015-2064) має найбільшу робочу поверхню серед колекції Rolser, що дозволяє попрасувати речі без зайвих пересувань. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар. Підставка під праску або парогенератор містить гнучкий тримач проводу. Модель регулюється по висоті в одинадцяти положеннях і обладнана автоматичним фіксатором. Трубчасті ніжки надають конструкції стійкості та легко кріпляться до дошки в складеному стані, що унеможливлює її випадкове відкриття.
Особливості Rolser K-TRES Blanco/Negro:
- Загальний розмір у складеному стані - 166 х 43 х 7 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 120 х 38 см.
- Розмір підставки під праску - 38 х 26 см.
- Багатоступеневе регулювання по висоті від 58 до 99 см.
- Загальна вага - 6,81 кг.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Регулювання по висоті в 11 положеннях з автоматичною фіксацією.
- Гнучкий тримач проводу.
- Захист від випадкового закриття при використанні.
- Каркас виготовлений зі стальної трубки Ø25 мм з антикорозійним покриттям.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
Характеристики Rolser K-TRES Blanco/Negro:
- Гарантія: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Країна-виробник товару: Іспанія
- Вага: 6,81 кг
- Тип: Підлогові дошки
- Особливості: Тримач проводу
Підставка для парогенератора
Основа з металевою сіткою
Регулювання за висотою - Розмір: 120 x 38 см
- Висота: Від 58 до 99 см
- EAN код: 8420812910878
- Артикул: 929366
- Бренд: Rolser
- Матеріал: Сталь
- Колір: Blanco/Negro
- Розміри у складеному вигляді: 166 х 43 х 7 см
Ви можете купити Rolser K-TRES Blanco/Negro за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8420812910878 |
| Вес | 6,81 кг г |
| Высота | Від 58 до 99 см мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Blanco/Negro |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Материал | Сталь |
| Особенности | Тримач проводу<br /> Підставка для парогенератора<br /> Основа з металевою сіткою<br /> Регулювання за висотою |
| Размер | 120 x 38 см |
| Розміри у складеному вигляді | 166 х 43 х 7 см |
- Цена: 5 399 ₴


