Дошка для прасування Rolser K-Mini Surf Negro (K08001-1023)





Дошка для прасування Rolser K-Mini Surf Negro
Дошка для прасування Rolser K-Mini Surf Negro (K08001-1023) - ідеальний помічник, який не забере багато простору. Модель обладнана складаними ніжками для зручного зберігання. Завдяки висувному гачку дошку можна повісить на вішалку. Перфорована основа робочої поверхні запобігає утворенню конденсату. Виготовлена із переробленого технічного полімеру з додаванням металевих мікрочастин. Прасувальна дошка стійка до високих температур. Більш ефективне прасування забезпечується тришаровим бавовняним чохлом, який відбиває тепло та пар.
Особливості Rolser K-Mini Surf Negro:
- Загальний розмір у складеному стані - 72 х 29 х 4 см.
- Розмір прасувальної поверхні - 72 х 29 см.
- Загальна вага - 1,52 кг.
- Виготовлена із переробленого технічного полімеру з додаванням металевих мікрочастин.
- Стійка до високих температур.
- Перфорована основа запобігає утворенню конденсату.
- Ніжки легко складаються.
- Висувний гачок для підвішування дошки.
- Made in Spain - продукція виробляється безпосередньо в Іспанії.
Характеристики Rolser K-Mini Surf Negro:
- Гарантія: 12 місяців
- Країна реєстрації бренду: Іспанія
- Країна-виробник товару: Іспанія
- Вага: 1,52 кг
- Тип: Настільні дошки
- Особливості: Регулювання по висоті
Перфорована основа робочої поверхні - Розмір: 72 х 29 х 13,5
- Висота: Від 4 до 13,5 см
- EAN код: 8420812979844
- Артикул: 929915
- Бренд: Rolser
- Матеріал: Термопластик + сталь
- Колір: Negro
- Розміри поверхні для прасування: 70 x 27 см
- Розміри у складеному вигляді: 72 х 29 х 4 см
- Вага в упаковці: 1,7 кг
- Габарити упаковки: 72 х 31 х 6 см
Ви можете купити Rolser K-Mini Surf Negro за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rolser |
| Страна производитель | Испания |
| Состояние | Новое |
| Тип | Гладильная доска |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8420812979844 |
| Вес | 1,52 кг г |
| Вага в упаковці | 1,7 кг |
| Высота | Від 4 до 13,5 см мм |
| Габарити упаковки | 72 х 31 х 6 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Цвет | Negro |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Країна-виробник товару | Іспанія |
| Материал | Термопластик + сталь |
| Особенности | Регулювання по висоті<br /> Перфорована основа робочої поверхні |
| Размер | 72 х 29 х 13,5 |
| Розміри поверхні для прасування | 70 x 27 см |
| Розміри у складеному вигляді | 72 х 29 х 4 см |
- Цена: 2 749 ₴


