Сушарка для білизни підлогова Gimi Rialto (157182)




Сушарка для білизни підлогова Gimi Rialto
Сушарка для білизни підлогова Gimi Rialto (157182) - компактна сушарка з великою робочою поверхнею 18 метрів. Каркас моделі Gimi Rialto (157182) виконаний на зразок Free Space, що дозволяє розташувати білизну під час сушіння максимально вертикально по всій висоті при цьому виключений контакт білизни безпосередньо з опорними ніжками сушарки. Сталеві елементи конструкції мають антикорозійне покриття. Одна з опорних стійок обладнана роликовим механізмом, завдяки якому переміщення всієї конструкції житловим приміщенням стало надзвичайно легким і максимально безпечним по відношенню до поверхні підлоги. Надійна та практична, виготовлена з екологічно чистих матеріалів, сушарка для білизни підлогова Gimi Rialto (157182) стане надійним помічником, як у приватному будинку, так і в квартирі.
Особливості Gimi Rialto:
- Made in Italy. Виробництво та збирання продукції здійснюються безпосередньо в Італії.
- Тип каркасу Free Space, який унеможливлює контакт білизни з опорними ніжками сушарки.
- Металеві деталі виробу мають захисне антикорозійне покриття.
- Роликовий механізм в опорній стійці для зручності переміщення всієї конструкції.
Характеристики Gimi Rialto:
- Колір: White
- Країна реєстрації бренду: Італія
- Країна-виробник товару: Італія
- Вага: 2,8 кг
- Тип: Підлогові
- Розміри: 180 х 57 х 105 см
- Додаткові характеристики: Розкладні бічні секції, що не залишають слідів на білизні завдяки потовщеним прутам
Із захистом від подряпин, коліщатками та захисними куточками - Робоча довжина поверхні: 18 м
- EAN код: 8001244014510
- Артикул: 928571
- Бренд: Gimi
- Матеріал: Метал
- Колір: White
- Особливості: Розкладні
- Кількість стрижнів/трубок: 18
- Розміри у складеному вигляді: 108 х 57 х 20 см
- Гарантія: 12 місяців
Ви можете купити Gimi Rialto за доступною ціною і з доставкою по всій Україні, оформивши замовлення на нашому сайті forcamp.in.ua.
Якщо виникли питання, дзвоніть нам за телефоном: 097-938-66-80, будемо раді проконсультувати та допомогти обрати товар, який найбільш підійде для вирішення саме Ваших потреб!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gimi |
| Страна производитель | Италия |
| Материал | Металл |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| EAN код | 8001244014510 |
| Вес | 2,8 кг г |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розкладні бічні секції, що не залишають слідів на білизні завдяки потовщеним прутам<br /> Із захистом від подряпин, коліщатками та захисними куточками |
| Цвет | white |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Італія |
| Кількість стрижнів/трубок | 18 |
| Особенности | Розкладні |
| Робоча довжина поверхні | 18 м |
| Розміри | 180 х 57 х 105 см |
| Розміри у складеному вигляді | 108 х 57 х 20 см |
| Тип | Підлогові |
- Цена: 1 949 ₴

